O nás

Milí návštěvníci,

mé jméno je Jan Franckevič a rád bych vás přivítal v řemeslné dílně Ovčí babičky. Ani byste neřekli, ale rázem jste ocitli ve vesničce Veverské Knínice, nacházející se severozápadně od Brna na úpatí Českomoravské vrchoviny. Jak se to stalo? My nejsme ledasjaký eshop, ale pár přátel milující spánek pod ovčím rounem. A touto láskou chceme nakazit i vás. :)

V naší dílně se zpracovává ovčí vlna již od roku 1993 na tradičním mykacím stroji z počátku 20. století. Vlněné přikrývky a polštáře od nás tak píší příběh starý více jak sto let. Pracujeme pouze s lokální vlnou jihomoravského kraje, kterou opečováváme s péčí ovčí babičky.

Výrobní postupy jsme za více jak 30 let zkušeností dotáhli na nejvyšší úroveň. Veškeré naše produkty vyrábíme ručně v malých sériích. Díky tomu jsme schopni vytvářet kvalitní polštáře a přikrývky bezkonkurenční kvality, originálního zpracování a pohádkového příběhu.

Pořízením lůžkoviny od Ovčí babičky nakupujete přímo u zdroje. Díky tomu jsme schopni nabídnout bezkonkurenčně nízké ceny při vysoké kvalitě řemeslného zpracování.

Vyrábíme špičkové lůžkoviny z ovčí vlny. Naše vlněné přikrývky a polštáře umožňují kvalitní a nepřerušovaný spánek. Jsou velice vhodné pro alergiky, revmatiky a sportovce. Přikrývky z ovčí vlny vytváří suché teplo, díky svým termoregulačním vlastnostem odvádí vlhkost od těla během spánku a vypouští jí do okolí.

Osobní kontakt je pro mne zásadní. S dodavateli se osobně potkávám, stejně jako znám každého zákazníka a on zase nás.

Máte nějaké dotazy k ovčí vlně? Zajímá vás, jak se naše vlněné lůžkoviny vyrábí, hledáte rady, jak o ně pečovat nebo více ke zdravému spánku? Pokračujte ve čtení články „Jak vyrábíme přikrývky z ovčí vlny“, „4 praktické rady, jak prát ovčí vlnu“ a „Srovnání přikrývek z peří, vlákna a ovčí vlny“. Pokud máte jakékoliv další dotazy, zavolejte mi nebo napište email. Pokusím se vše k vaší spokojenosti zodpovědět.

S přáním ničím nerušeného spánku

Jan Franckevič