Vlněná přikrývka pro děti 140 x 90 / Satén

125
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Délka: 140 cm

Šířka: 90 cm

Varianta: Celoroční


  • Skladem
2 286,90 Kč
Kategorie: Svrchní materiál satén
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.45 kg
Délka (?): 140
Šířka (?): 90
Hmotnost náplně (celoroční) (?): 450
 

Přikrývka pro ty, kteří chtějí dětem umožnit pohádkové spaní. Tak pohádkové tak jako jsou pohádky Ovčí Babičky. Přikrývka Pro děti má rozměr 140 cm x 90 cm. A je vyrábíme jí v celoroční variantě, aby příjemně hřála v zimě, a zároveň byla lehká jako vánek v letním období. Tato varianta používá jako svrchní materiál satén. Přikrývka tělo krásně obejme a "nešustí"

 

Výhodou této přikrývky pro děti je i hygroskopická vlastnost ovčí vlny. Ovčí vlna udržuje tělo v suchém teple. Odvádí přebytečnou vlhkost od těla a vypouští jí do okolí. Vaše děti se nebudou budit kompletně propocené, ale přikrývka zapříčiní odvádění většiny tepla. 

 

Přikrývky jsou antialergení a antiprachové. Roztočům se v ovčí vlně vůbec nelíbí a taky má ovčí vlna antiprachovou vlastnost. Narozdíl třeba od přikrývek s peřím. Přikrývky z ovčí vlny tedy umožní klidný nepřerušovaný spánek i alergikům

 

Vlna je také poměrně samočistící. Doporučujeme ji akorát vždy jednou za čtvrt roku vyvěsit do vlhkého prostředí. Vlna se tím sama obnoví. Pokud náhodou dojde k “přímému zásahu” polití, třeba kakaem nebo džusem, tak ji raději odevzdejte do profesionálních služeb čistírny.