HALÓ KONEČNĚ MÁME E-SHOP!

HALÓ KONEČNĚ MÁME E-SHOP!

 

Ano, je to tak dokázali jsme to. Víme, že to trvalo ale konečně jsme se rozhodli vlastními silami vytvořit e-shop. 

 

Fungujeme už více než čtyři roky, ale až teď spouštíme e-shop. Doposud jak většina z Vás ví (jasně zřejmě pouze ti, kteří měli to štěstí a dozvěděli se o nás přes kamarády a nebo přes FB :)), tak jsme fungovali pouze přes FB a “zkostnatěle” přes telefon. A ano víme trošku nám to trvalo. 

 

Ale byl v tom i záměr. Nechtěli jsme hned do světa, než budeme připraveni. Než vyladíme pracovní postupy a přikrývky k dokonalosti ve které jsou teď. A že se za ně nestydíme! :) Snažili jsme se totiž, a stále snažíme dotáhnout přikrývky k co největší dokonalosti. Aby například “nešustěly”, příjemně si “lehly” na tělo a nebyly například příliš těžké, a zároveň aby pořádně hřály v zimě. 

 

Tak dlouho jsme zkoušeli, měnili svrchní materiály, nitě a ladili výrobní postupy až máme tak kvalitní přikrývky z ovčí vlny jako dnes. A dokonce jsme si udělali sami i e-shop. Tudíž se o tu radost chceme podělit i s vámi a říct co od nás můžete v budoucnu očekávat. Nebude to jen výroba a prodej přikrývek a konec...

 

Rádi bychom i trochu vzdělávali a předávali informace. K tomuto účelu bude sloužit náš blog zde, a naše sociální sítě. Rádi bychom se s vámi podělili o informace, které jsme nabyli prací s vlnou a studiem historie vlnařství v Jihomoravském kraji, které nás taky hodně baví. Přeci jen Brno a okolí svého času bylo centrem vlnařského průmyslu u nás v Česku. Stroje na kterých pro Vás šijeme přikrývky z ovčí vlny si tuto dobu pamatují a my jsme rádi, že na tuto tradici s nimi můžeme navázat. 

 

Také bychom na našem blogu rádi v budoucnu rozjeli seriál o naší dílně. Přece jen jsme předtím už pár dílen vystřídali a myslíme si, že můžeme předat užitečné rady a tipy pro kutily. Nebo ukázat zajímavosti ze zákulisí výroby přikrývek z ovčí vlny. 

 

Kromě textů vyzkoušíme i tvorbu videí. Přeci jen doba je trošku jiná a všechna sdělení nemusí být jen textem. Kdybyste o videa měli zájem, tak sledujte náš Youtube kanál. snad nám tvorba videí nebude trvat obdobně jako tvorba e-shopu :). 

 

Závěrem tedy budeme rádi když nás budete sledovat i na více platformách a budete s námi podobně jako jste byli doteď. Moc vám za to moc děkujeme! Vážíme si toho!